Rowery MTB, blog specjalny.

Wpis

czwartek, 16 czerwca 2011

Świr a może kolarz z pasją ?

Nie można powiedzieć że człowiek, który rusza na trening swoim rowerem nawet przy dużym mrozie to tak zwany świr. Absolutnie nie ! Sam wiem doskonale jak ciężko mieć pasję której nikt nie rozumie.


Zostałem okrzyknięty świrem. Ja swoją pasję do rowerów odkryłem całkiem przypadkowo. Pokochałem kolarstwo górskie. Zawsze marzyłem o tym ażeby połączyć pasję z pracą. Dlatego też stworzyłem sklep, który oferuje rowery jednak nie tylko, części rowerowe są także w ofercie. Mam głęboką nadzieję że uda mi się połączyć pasję z pracą, uwielbiam rowery, bardzo się nimi interesuję, chce rozwijać to co stworzyłem, mam swoją pasję właśnie do rowerów MTB.

 

To by było na tyle tytułem wstępu :) Zapraszam Was do laktury mojego Bloga.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
rowerymtb
Czas publikacji:
czwartek, 16 czerwca 2011 19:09

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • krysia-janik napisał(a) komentarz datowany na 2013/10/28 15:30:39:

    Mój mąż chyba ma coś podobnego :) On się jeszcze na mtb nie przerzucił, ale marzy. A ja chcę mu kupić prezent gwiazdkowy, ale szukam jakiejś informacji czy rady.. Czy na tej stronie: sklep.sportprofit.pl/rowery-mtb jest coś ciekawego? Szczerze mówiąc, jak zobaczyłam ceny to mi mina trochę zrzedła.. Ale zamiarów nie zmienię, nie chcę tylko wydać kasy na coś słabego.

Dodaj komentarz